Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 10-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
29.10.2019
Skoč do našeho Eshopu
Vítejte v novém internetovém obchodě, kde si můžete objednat merch HOP Arena až k Vám do domu!  Online obchod provozuje: Trampoline Investments s.... číst celé
29.10.2019
Merch v Praze a Liberci
Zaskoč si pro merch do HOP Areny v Liberci nebo Praze Čestlicích. Všechno zboží si můžeš koupit i osobně!   HOP Areny, kde je možné zakoupit Merch... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
 1. Úvod
 2. Poučení o právu
POUČENÍ O PRÁVU NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Toto poučení o právu na odstoupení od smlouvy učiněné v souladu s ustanovením § 1820 odst. 1 písm. f), g) a h) zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku (dále jen „občanský zákoník“) platí pro nákup zboží v internetovém obchodě http://merch.hoparena.cz, který je provozován společností TRAMPOLINE INVESTMENTS s.r.o., se sídlem  Klimentská 1207/10, Praha 1, identifikační číslo: 01820877

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu Praha1, oddíl C, vložka 211981

 1. IČO: 01820877, DIČ: CZ01820877, email: merch@hoparena.cz.
 2. Kupující, který je spotřebitelem ve smyslu ustanovení § 419 občanského zákoníku, má za podmínek stanovených v ustanovení § 1829 a násl. občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží, za předpokladu, že kupní smlouva byla uzavřena za použití prostředků komunikace na dálku ve smyslu § 1820 odst. 1 občanského zákoníku.
 3. Kupující odstoupí od kupní smlouvy oznámením ve formě:
  1. dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb a doručeného na adresu: HOP Arena Čestlice, Obchodní, 251 01, nebo
  2. emailu doručeného na adresu merch@hoparena.cz.
 4. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, postačuje, aby kupující odeslal oznámení o uplatnění práva odstoupit od kupní smlouvy Prodávajícímu před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.
 5. Kupující může (avšak nemusí) k odstoupení od smlouvy použít vzorový formulář, který je přiložen k tomuto poučení o právu na odstoupení od smlouvy.
 6. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy:
  1. kupující zašle nebo předá Prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel, a to na adresu HOP Arena Čestlice, Obchodní, 251 01.
  2. Prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od doručení oznámení o odstoupení od kupní smlouvy, vrátí kupujícímu všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží (v rozsahu, ve kterém nepřevyšují nejlevnější Prodávajícím nabízený způsob dodání zboží), které od něho na základě kupní smlouvy přijal. Prodávající vrátí peněžní prostředky stejným způsobem, jakým kupující uhradil kupní cenu. Pokud s tím bude kupující souhlasit, v případě platby kupní ceny na dobírku mu budou peněžní prostředky vráceny na bankovní účet specifikovaný v oznámení o odstoupení od smlouvy. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal.
 7. Kupující v případě odstoupení od smlouvy ponese náklady spojené s navrácením zboží Prodávajícímu v souladu s ustanovením § 1820 odst. 1 písm. g) občanského zákoníku.
 8. Kupující je povinen uhradit poměrnou část ceny v případě odstoupení od smlouvy, jejímž předmětem je poskytování služeb a jejichž plnění již začalo.
 9. Kupující odpovídá Prodávajícímu pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti. Prodávající svůj případný nárok započte proti pohledávce kupujícího na vrácení peněžních prostředků za vrácené zboží.

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.
HOP Arena Čestlice

Obchodní 112, Čestlice

Otevírací doba

Map
HOP Arena Liberec

OC Severka, Sousedská 607, Liberec

Otevírací doba

Map
Kontakty
Team HOP Arena
Team HOP Arena
(Po-Pá, 10-18 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz